Yellow, tribute to Coldplay zorgt voor sfeer (15-11-25)

zaterdag 15 november 2025

Yellow – Tribute to Coldplay zorgde voor een gezellige sfeer in De Kappen.

In november werd De Kappen omgetoverd tot een Coldplay-arena toen Yellow, tribute to Coldplay het podium betrad voor een avond vol energie, herkenning en meeslepende muziek.
Ruim 300 bezoekers kwamen op het concert af: boven in de zaal zaten de luisteraars comfortabel, terwijl zich beneden op de theatervloer een enthousiaste groep stond te verdringen voor de band, klaar om elk nummer luidkeels mee te zingen.

Vanaf de eerste akkoorden was duidelijk dat Yellow niet zomaar een tributeband is, maar een zorgvuldig op elkaar ingespeeld Nederlandse groep die de muziek van Coldplay met zichtbaar plezier tot leven brengt. De kenmerkende melodieën, mooie harmonieën en ritmische opbouw waar Coldplay om bekendstaat werden met elan neergezet zodat het publiek moeiteloos werd meegezogen.
De setlist was een feest der herkenning: Van vroege hits zoals Yellow, The Scientist en Clocks tot latere publieksfavorieten als Viva La Vida, Sky Full of Stars en Adventure of a Lifetime—elk nummer werd ontvangen alsof het een langverwachte persoonlijke favoriet was. De zaal zong ongegeneerd mee, armen gingen omhoog  en de sfeer was van begin tot eind goed.

Wat deze avond extra bijzonder maakte, was de dynamiek tussen band en publiek. Yellow weet als geen ander hoe je de spanning opbouwt, hoe je de emotie van een nummer net dat beetje extra geeft en hoe je een zaal laat voelen alsof iedereen onderdeel is van hetzelfde feest. De combinatie van zitplaatsen boven en staand publiek vlak voor het podium zorgde voor een festivalachtige energie.

Aan het einde van het concert stroomde de zaal leeg en ging men in de foyer nog een tijdje door: sommigen hees van het meezingen, anderen zichtbaar geraakt door de muzikale intensiteit. Eén ding stond vast: De Kappen beleefde een avond die in het geheugen blijft hangen, en Yellow bewees opnieuw waarom Coldplay’s muziek zoveel mensen weet te verbinden. De Kappen staat garant voor mooie optredens.

Yellow, tribute to Coldplay zorgt voor sfeer (15-11-25)

NIEUWS ARCHIEF